REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022/2023
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Lipińskiego w Lublinie
Drzwi Otwarte 5 i 19 marca 2022 r. od godz. 10:00
Zapraszamy młodzież i dzieci wraz z rodzicami na koncert i spotkania z nauczycielami gry na instrumentach. Można spróbować zagrać, posłuchać i zapytać…
Prowadzimy nabór na:
skrzypce, altówkę, wiolonczelę, kontrabas, gitarę, harfę, fortepian, klawesyn, organy, akordeon, flet, klarnet, obój, fagot, saksofon, trąbkę, puzon, waltornię, perkusję oraz – po raz pierwszy w tym roku – śpiew w II st.
 Badanie przydatności chętnych do klasy pierwszej ośmioletniej szkoły I st. (podstawowa szkoła muzyczna) – 16-17 maja 2022 r. Wiek kandydatów to 6-7 lat. Prosimy dzieci o przygotowanie krótkiej piosenki.
 Egzamin wstępny do czteroletniej szkoły II st. (liceum muzyczne)

 • 14 maja 2022 r.
  Kandydaci w wieku do 17 roku życia przystępują do egzaminu praktycznego z przygotowanych utworów oraz z kształcenia słuchu i ogólnej wiedzy muzycznej. Na egzamin mogą zgłosić się absolwenci szkół muzycznych, ognisk oraz innych form nauki.
   Egzamin kwalifikacyjny do klas wyższych niż pierwsza szkoły I i II st. – 14 maja 2022 r.
  Zgłaszają się kandydaci, którzy uczyli się grać lub nie mają przygotowania, chcący dołączyć w trakcie trwania cyklu do szkoły I lub II st.
  Wnioski o przyjęcie do szkoły
  Formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej szkoły w zakładce rekrutacja. Ostateczny termin składnia wniosków – 30 kwietnia 2022 r. Złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do pierwszej klasy OSM I st. nie zwalnia rodziców z obowiązku zapisania go do szkoły rejonowej.
  ROZWIJAJ SWÓJ TALENT I GRAJ!