Czy wy wiecie, czy nie wiecie, krasnoludki są na świecie – ferie w świecie  wyobraźni - Czasopismo wychowanie w przedszkolu - materiały dydaktyczne tj.  scenariusze zajęć oraz karty pracy

Dnia 14.10.2022 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. To pierwsza tak ważna uroczystość dla dzieci z grupy I. Od tego dnia nasze maluszki stają się oficjalnie przedszkolakami.
Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu oraz przychodzić każdego dnia  z uśmiechem. Po złożonej obietnicy, pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.

Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy, medale, książki i cukierki. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Vencedor novo dos desenhos animados com o copo dourado do troféu | Desenhos  animados, Desenhos, Vencedores
Feliz criança menina bonitinha segurando o troféu | Vetor Premium

Serdecznie gratulujemy wszystkim SUPER PRZEDSZKOLAKOM!

REKRUTACJA « Witamy na stronie Przedszkola Publicznego Parafii  Rzymskokatolickiej św. Szczepana w Katowicach| Przedszkole Parafialne  Katowice-Bogucice