Robotnik gospodarczy

Pan Krzysiu krząta się od samego rana – kosi trawniki, sprawdza wodę w kranach. To złota rączka, co wszystko naprawi i z każdą usterką w mig się rozprawi.

Szef kuchni

Pani Aldona to kuchni szefowa, do kulinarnych popisów zawsze gotowa. Przepisy z całego świata zna, o dietę dzieci bardzo dba.

Pomoc kuchenna:

Pani Renatka i Bożenka w kuchni pomagają: kroją, siekają i przyprawiają. Energię swoją w to wkładają całą, by jedzenie do dzieci na czas docierało.

Pomoc administracyjna:

Pani Edytka w kancelarii pracuje i dokumentami się zajmuje. Zaangażowania wkłada niemało, by wszystko w aktach swoje miejsce miało.

Starszy woźny:

Pani Gosia, Marzenka, Kasia, Ala i Bożenka to są kobiety o złotych rękach. To panie, co o czystość dbają i każdą salę pięknie sprzątają. Wiedzą co się dzieje w każdym kątku, bo stoją na straży ładu i porządku.

Pomoc nauczyciela:

Pani Jola w maluszkach pracuje i najmłodszymi przedszkolakami się zajmuje. Dba już od samego rana, by każda buzia była roześmiana.

Intendent:

Pani Madzia zaopatrzeniem się zajmuje i jakości dostarczanyh produktów pilnuje. Frekwencję zlicza od samego rana, w doumentacji komputerowej jest bardzo obeznana.