Szanowni Rodzice

Uprzejmie informujemy, iż nasze przedszkole w pełni wznawia działalność od 1 września 2020 roku. Z utęsknieniem czekamy na wszystkie dzieci. W związku z panującą w naszym kraju pandemią i związanymi z nią obostrzeniami, rozpoczynamy nowy rok szkolny w reżimie sanitarnym.

Rodzice przyprowadzający i odbierający dzieci z przedszkola mają obowiązek założenia maseczki oraz dezynfekcji rąk, a także posiadania własnego długopisu. Płyn dezynfekujący oraz instrukcja dezynfekcji rąk znajduje się po prawej stronie przy drzwiach wejściowych. Rodzice bez maseczek nie zostaną wpuszczeni do przedszkola. Jednocześnie informujemy o zakazie przynoszenia przez dzieci zabawek.

Godziny posiłków:

– śniadanie 8:30

– II śniadanie 10:00

– obiad: godz. 11:30 dzieci z grupy I i II (ze względu na leżakowanie)

godz. 12:00 dzieci z grup III, IV, V, VI

– podwieczorek: godz. 14:00 – dzieci z grup III, IV, V, VI

godz. 14:20 – dzieci z grupy I i II

Przedszkole czynne jest w godzinach 6:00 – 17:00

Przyprowadzanie dzieci do przedszkola w godzinach 6:00 – 8:30. Fakt późniejszego przyprowadzenia dziecka należy zgłosić telefonicznie do godziny 9:00 danego dnia.

Odbiór dzieci z przedszkola w godzinach 14:30 – 17:00

WAŻNE!! Rodzice dzieci nowo przyjętych!

WYPRAWKA:

  • ciapy – łatwe do włożenia dla dziecka, antypoślizgowe, wkładane lub zapinane na rzepy (klapki nie są obuwiem zamiennym i stanowią zagrożenia dla bezpieczeństwa dziecka).
  • zestaw ubrań zapasowych, które będą znajdowały się w półeczce w szatni.
  • piżamka.
  • poszewka na koc o wymiarach 2m x 1.60m. oraz poduszeczka typu „jasiek”. Wszystkie rzeczy dziecka powinny być podpisane.

Mimo trudnego czasu w jakim przyszło nam rozpoczynać rok szkolny 202/2021 wierzę, iż wspólnie stworzymy takie warunki naszym wychowankom, aby czuły się bezpieczne, zdrowe, szczęśliwe i kochane.

W przypadku wątpliwości mój telefon służbowy o numerze 661-308-658 jest do Państwa dyspozycji 24 h na dobę.

Elżbieta Siebielec

dyrektor

Przedszkola nr 54